Otevřu ti oči 1.

30. listopadu 2015 v 21:21 | Monra |  Naruto ff
Čekal mě výcvik na jounina. Stála jsem na place před branou do Konohy, nestála jsem tam sama, kolem mě bylo dalších 5 lidí. Poslouchali jsme hokage, která na nás mluvila. Za ní stali členové ANBU, každý z nás měl dostat jednoho jako učitele. Měli nás připravit na poslední úkol, proto jsem si nervózně prohlížela každou masku, každou postavu, každé oči. Měla jsem přidělené číslo 5, když na mě přišla řada, vystoupila jsem z řady a kývla na Tsunade. Z protějšího táboru ke mně přišel muž s dlouhými, havraními vlasy a maskou ve tvaru kočky. Odešli jsme stranou a já nemohla odtrhnout oči od jeho rukou. Otočil se ke mně a já poslušně zastavila.
"Měla by ses připravit a co nejrychleji se sem vrátit, abysme byli co nejrychleji na místě. Je to dlouhá cesta, vezmi si něco pohodlného." pronesl tichým, ale hlubokým hlasem.
Přikývla jsem a rozběhla jsem se domů. Byt byl opuštěný, tak jako vždy. Od té doby, co jsem se odstěhovala od své tety Tsunade, tak jsem byla sama. Rychle jsem sbalila vše potřebné včetně zbraní a svitků. Když jsem se vrátila zpět na místo, kde měl čekat, tak jsem ho neviděla. Závan větru mi prozradil, že stojí za mnou.
"Trvalo ti to moc dlouho a já nerad čekám." řekl už hlasitěji než předtím.
"Omlouvám se." řekla jsem pokorně se sklopenou hlavou.
"Teď poběžíme, dokud nedorazíme na místo. Poběž za mnou."
Nechala jsem ho mě oběhnout a vydala se za ním. Chvíli jsme skákali po větvích, chvíli běželi po zemi. Už se začalo stmívat, když jsem pocítila únavu. Noha se mi sklouzla po větvi a já padala k zemi. Zavřela jsem oči a čekala až pocítím naráz. Místo toho jsem otevřela oči a spatřila masku těsně před svým obličejem. Zhluboka oddychoval a já cítila, jak se mu nadzvedává hrudník. Držel mě v náruči a jedním kolenem klečel na zemi.
"Měla bys být opatrná, chápu, že jsi unavená, ale chceš se stát jouninem. Měla bys to zvládnout, jinak se můžeme vrátit a můžeš odstoupit od zkoušek a zkusit to dýl."
Zamračila jsem se. Vůbec se mi nelíbilo to, co mi říká.
"Já to zvládnu, jen jsem byla neopatrná." řekla jsem prostě.
"Kasumi, zamysli se."
"Já budu pokračovat a zvládnu to!"
Zvedl se a postavil mě na nohy. Chvíli se na mě zadival a pak uhnul obličejem. Konečně jsem viděla jeho oči. Byly stejně temné jako jeho vlasy.
Rozběhl se a já ho následovala. Tentokrat už jsem mu nehodlala dat záminku, aby mi řekl znova to samé. Byla jsem zamyšlená, pořád jsem cítila jeho paže kolem mě. Najednou jsme vběhli na vodní plochu a já ucítila příjemnou vůni vody. Rozhližela jsem se a uviděla v dáli výběžek. Nejspíš jsme k němu směřovali, začal se přibližovat blíž a blíž. Už byla noc a já začala být už opravdu unavená. Otočil se ke mně a naznačil mi, že mám zpomalit.
"Vidíš ten domek? Tak tam budeme teď 3 měsíce bydlet."
Když jsme k němu doběhli, tak vytáhl klíč a odemkl. Domeček to byl malý, ale velmi útulný, často zde byly různé fotografie. Došla jsem k jedné z nich a uviděla na ní dívku, měla tmavě vlasy i oči. Chvíli jsem nad tím přemýšlela, ale s úsměvem jsem to hodila za hlavu.
"Támhle za těmi dveřmi je tvůj pokoj, támhle můj a támhle koupelna." postupně ukazoval na dveře.
Přikývla jsem.
"Máš hlad?"
"Ne děkuji za optání. Ráda bych si lehla už, ale mám jednu otázku," odmlčela jsem se.
"Kdo jsi?"
Díval se na mě temnýma očima a já cítila napětí a to, jak se přemáhal.
"Když ti to povím, utečeš." řekl prostě.
Zasmála jsem se a jeho ramena se trochu uvolnila.
"Mám svůj tip, ale chci, abys mi to řekl. Mám právo to vědět."
"Pověz mi svůj tip."
"No," začala jsem, "sundáš si masku? Pak ti to povím."
Povzdechl si, neochotně zvedl ruku k obličeji, uchopil masku a začal si ji sundávat. Odkryl se mi pohled na mladého muže s ostrými rysy. Vlasy se mu sesunuly podél tváře a udělaly ji ještě krásnější. Bedlivě jsem si prohlédla každý centimetr.
"Znám muže, kterému se podobáš. Byl to můj blízký přítel, velmi blízký, opustil mě a zničil mě tím. Jmenoval se Uchiha Itachi. Znám i jeho bratra Sasukeho." šeptala jsem.
"Kdo jsem tedy já podle tebe?" zamouřil oči.
Zhluboka jsem se nadechla a připravila se to vyslovit.
"Uchiha Madara."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama