Další povídka

18. ledna 2017 v 17:11 | Monra |  Naruto ff
Ahojte lidi, třeba sem občas někdo zabloudí, tak jsem chtěla jen říct, že dalších pár povídek leží na jedné stránce jménem Wattpad, což předpokládám skoro všichni znáte. Nedávám sem skoro nic, takže něco z mé tvorby je ještě tam, kdyby náhodou někdo měl chuť na další povídky, může tam zabloudit, můj profil. Také pro někoho bych sem ráda dala menší upoutávku, třeba to někoho přesvědčí, aby se tam podíval :)


"Já to věděla!" ozvalo se ode dveří.
Trhla jsem hlavou a uviděla Sakuru, jak tam stojí a naštvaně si nás měří pohledem.
"O nic nejde, Sakuro," začala jsem rychle.
"Už se s ním nebavíš?" zeptal se Sasuke zcela ignorujíc, co jsem řekla.
"Nemáš mi co rozkazovat!" nafoukla se.
Sasuke stál u mé postele a hleděl na Sakuru chladnýma očima.
"Odejdi," řekl pouze.
"Takže tohle je konec?" zeptala se.
"Nic takového jsem neřekl, ale pokud si to přeješ," řekl jakoby nic.
"A co když jo?" zeptala se trochu namyšleně.
V tu chvíli jsem to nevydržela. Vylétla jsem z postele a se zatnutou pěstí jsem ji vrazila, Sakura se zapotácela a ustoupila o několik kroků dozadu.
"Kdybys nebyla tak hloupá, tak přijdeš na to, že nějaký hloupý Daisuke je nic oproti Sasukemu! Viděla jsi ho někdy, jak je starostlivý? Odvážný? Kolikrát mě zachránil a nechal se zranit, jen aby nezranili mě. Je hodný, milující, nechápu tě. Miluju ho, ano Sakuro, ale neměla jsi pravdu. Nechci ho pro sebe, celou dobu jsem se vás pokoušela udržet u sebe. Sasuke moc dobře zná mé city, takže věděl, že mě to drtí uvnitř, když vidím, jak se k němu chováš! Kdybych já měla tolik štěstí a našla někoho, kdo je alespoň z poloviny takový, jako je Sasuke, neváhala bych a nikdy ho nenechala odejít. Byl by pro mě vším a teď, když mě omluvíš, jdu si lehnout, třeba dostaneš rozum po té ráně," s tím jsem se otočila a šla zpět k posteli.
Sasuke na mě zíral, doslova.
Náhle Sasuke zmizel, ucítila jsem závan větru a otočila se
Náhle Sasuke zmizel, ucítila jsem závan větru a otočila se. Sasuke stál mezi mnou a Sakurou s roztaženýma rukama, Sakura se napřahovala se zatnutou pěstí. Proklouzla jsem pod Sasukeho rukou a nastavila Sakuře tvář. Její náraz byl silný a já ucítila, jak mi křupla spodní čelist, v ústech jsem ucítila kovovou chuť a okamžitě mi naskočila bolest, která se táhla od koutku rtů až po spánek. Nárazem jsem dopadla přímo do Sasukeho náruče.
Chytla jsem se za čelist a podívala se na Sakuru. Ošklivě se na mě usmívala.
"Tak dost! Odejdi a hned!" řekl smrtelně vážně Sasuke.
"Ne, počkej Sasuke. Sakura ještě zapomněla na poslední věc," řekla jsem rychle a usmála jsem, přestože jsem cítila čůrek krve, který mi vytékal z úst.
Překvapeně se na mě podívala.
Naznačila jsem úder levačkou, když ji vyblokovala, dala jsem ji další ránu pravačkou, upadla na záda a já se na ni posadila. Chytla jsem ji ruce nad hlavu.
"Teď mě dobře poslouchej, Sasuke je pro tebe ten nejlepší. Jste oba hloupí, že se chováte, jak se chováte. V životě jsem milovala dva muže, jeden je mrtvý a druhý miluje jinou. Tak buď sakra ráda, že tebe ještě miluje, protože bych se nedivila, kdyby toho začínal mít dost! A mimochodem, moc jsi mu ublížila tím, že jsi kvůli němu nepřestala vídat Daisukeho. Kdyby to byla jediná překážka, která by mě od něj dělila, s chutí bych ho poslala do háje!" usmála jsem se na ni.
Kapky z mých úst ji pomalu kapaly na krk, jak jsem na ni mluvila a byla nad ní nahnutá.
Zírala na mě.
Sasukeho ruce se jemně omotaly kolem mého pasu, jako kdyby se mi náhle odplavil všechen adrenalin z krve, ucítila jsem ohromnou bolest, jak jsem mluvila a namáhala bolavou čelist.
"Pro tebe platí to, že máš hned odejít," řekl tvrdě, když mě postavil na nohy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majkelina Majkelina | 23. ledna 2017 v 21:12 | Reagovat

Pěkný den,

sbírám odpovědi na dotazník ohledně blogů. Jestli máš chviličku, prosím, koukni na něj. Díky. http://www.survio.com/survey/d/V4C6K2O3Q3Y3J5X6B

2 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 24. ledna 2017 v 7:23 | Reagovat

boží Naruta miluji

3 Monra Monra | 24. ledna 2017 v 7:25 | Reagovat

[2]: Děkuji, to jsem moc ráda! :) určitě si to přečti, budu ráda za názor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama